Про компанію Профклімат…

Компанія Профклімат вітає Вас!

Якщо Ви шукаєте якісну кліматичну техніку – можете бути впевнені, що Ви потрапили на потрібний сайт. Обирайте з каталогу компанії Профклімат товар, який Вам подобається, замовляйте і насолоджуйтеся вдалими покупками!

Від задушливої погоди і літньої спеки сховатися можна лише в затишному і прохолодному місці. Таким місцем для Вас може бути Ваш офіс чи дім, якщо Ви придбаєте та встановите якісний кондиціонер. Кондиціонери дарують відчуття свіжості і прохолоди в приміщенні, допомагають почувати себе комфортно і легко. Щоб знайти хороші кондиціонери Ви можете обійти весь Київ, переглянути різні пропозиції і ціни магазинів і гіпермаркетів, проте купити кондиціонер за хорошою ціною можна з набагато меншими затратами часу. Саме для економії Вашого часу і коштів працює сайт компанії Профклімат. Якщо ж Ви хочете отримати додаткову інформацію, яка допоможе Вам розібратися з вибором кондиціонера, просто зателефонуйте і спеціалісти компанії Профклімат якісно і детально нададуть кваліфіковану пораду і підтримку, та допоможуть визначитись з вибором обладнання.

Кондиціонери – найважливіший елемент домашнього комфорту і затишку, саме завдяки надійним і якісним приладам кліматичної техніки ми можемо повноцінно відпочивати, готувати, підтримувати чистоту і приємну атмосферу своєї оселі. Інтернет-портал кліматичної техніки profclimate.ua – це найкраща техніка відомих брендів і виробників за найкращими цінами, це гарантія якості, повноцінної і тривалої роботи, це можливість оточити себе найпотрібнішими і важливими речами, які зроблять Ваше життя комфортнішим, яскравішим і більш насиченим приємними моментами і позитивними відчуттями! Компанія ПП «ПРОФКЛІМАТ» пропонує своїм замовникам повний спектр послуг:

  • Консультації, проектування, підбору техніки
  • Доставка техніки, монтаж устаткування
  • налаштування обладнання
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування
  • постачання запасних частин і іншого устаткування

Виїзд на об’єкт, первинні виміри і визначення місця установки кондиціонерів, консультації і складання техніко-економічного обгрунтування фахівцями компанії Профклімат виконуються оперативно та якісно. Компанія Профклімат надає знижки на сервісне обслуговування кондиціонерів, встановлених фахівцями нашої компанії.

Для створення комфортних кліматичних умов в приміщенні, компанія Профклімат пропонує асортимент систем кондиціонування провідних світових виробників:

Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Gree, TCL, Panasonic, Hoapp, LG, Midea, Daikin, Haier які задовольнять потреби найвимогливішого замовника.

Компанія ПП «ПРОФКЛІМАТ» завжди готова запропонувати ціни краще чим у наших конкурентів. Ми з упевненістю можемо сказати, що ми – професіонали в своєму бізнесі.

Сучасні

Кліматичні

Системи

Ми створимо для Вас атмосферу комфорту

РЕМОНТ

Сервісне обслуговування

Систем кондиціонування та вентиляції

Професійна діагностика кліматичної техніки

Проектування

Систем

Вентиляції

Згідно державних стандартів та норм

Наші Послуги

Як ми працюємо

1
Надання консультації
При необхідності виїзд нашого спеціаліста на об’єкт
2
Комерційна пропозиція
Складання та надання комерційної пропозиції замовнику
3
Доставка обладнання
Постачання кліматичної техніки замовнику
4
Монтаж обладнання
Встановлення кліматичної техніки та виконання пуско-налагоджувальних робіт
5
Гарантійні забов’язання
Надання гарантійних забов’язаннь замовнику на встановлене обладнання

Наші об’єкти

Проектів

286

Об’єктів

269

Кліентів

8565

Подяки

11258

Ліцензії та сертифікати

Наші партнери