Кондиціонери Idea

IdeaІнжинірингова компанія IDEA Engineering Limited заснована в 2007 році в Гонконгу (Сянгані) – спеціальну економічну зону при КНР, і зараз стала постачальником широкого асортименту товарів, таких як: побутові кондиціонери, комерційні та промислові системи кондиціонування, пристрої для очищення та зволоження повітря, обладнання для монтажу та сервісу систем кондиціонування в країни СНД, такі як: Росія, Україна, Молдова, в країни Східної Європи, такі як: Болгарія, Сербія, Чорногорія та інші.

Оскільки IDEA Engineering Limited володіє вигідним місцем розташування з офісом в самому центрі Гонконгу – район Централ (11 Duddell street, Ruttonjee House, Central, HongKong), то фахівці мають можливість безпосередньо контролювати процес виробництва на кращих найбільших заводах Південно-Східної Азії. Незважаючи на «юний» вік, компанія розробляє і здійснює системне інтегрування і бере участь в розробках кондиціонерів та інших товарів, в кооперації з провідними виробниками, найсучаснішу кліматичну техніку, наприклад: спеціально розроблених моделей для дитячих кімнат IDEA Baby, високоякісних бюджетних моделей IDEA Samurai , високоефективних IDEA Inverter, спільно з найбільшими виробниками кондиціонерів в Китаї. Компанія розміщує замовлення на найбільших виробничих базах і маючи штат співробітників в Китаї, проводить 100% контроль якості випущеної продукції.

За період 2007-2013 компанії вдалося сконцентрувати вагомий інтелектуальний потенціал, в штаті компанії працюють досвідчені менеджери та інженери з профільною освітою, а також фахівці в області маркетингу та міжнародних продажів. Висококваліфікований менеджмент і професійний інженерний підхід створює надійний і сприятливий базис для розробки і виробництва високоякісного, надійного і конкурентоспроможного обладнання. Кондиціонери IDEA сконструйовані на базі високотехнологічних компресорів Toshiba (GMCC), Hitachi (HIGLY), Mitsubishi Electric (RECHI), SANYO, COPELAND.

У модельних рядах комерційних кондиціонерів IDEA пропонуються чиллери різного типу і потужності, фанкойли, теплові насоси, в т.ч. теплові насоси з комбінованим підключенням сонячних батарей для нагріву води і виробництва електроенергії. Основною метою IDEA Engineering Limited є створення сучасного і технологічного продукту, який за якістю і своїми технічними можливостями перевершував би аналоги, при цьому залишався конкурентоспроможним за ціною.

Концепція продуктів IDEA будується на наступних ключових постулатах:

  • новаторство
  • надійність
  • енергоефективність
  • енергозбереження
  • довіру покупця
  • зручність
  • доступність

І, як наслідок, запорука успіху IDEA полягає в постійній модернізації та оновлення модельних рядів продукції, розширенні сфер співробітництва з новими партнерами, застосуванні тільки кращих і сучасних технологій, слідуючи девізу компанії «Зробимо світ кращим спільно!»