Кондиціонери Hoapp

Компанія ПрофКлімат є офіційним і сертифікованим дистриб’ютором Hoapp в Україні.

Київ Клімат

Сертифікат Київ Клімат

Кондиціонери Hoapp – це надійна якість за доступною ціною. Якщо ви цінуєте комфорт, але любите заощаджувати, то Кондиціонери Hoapp саме для вас. Кондиціонери Hoapp зроблять максимально комфортним клімат Вашого приміщення, охолоджуючи або підігріваючи повітря, а широке функціональне розмаїття дозволить зробити процес створення комфорту зручнішим і точним. Інженери компанії Hoapp також подбали про наявність відмінних фільтрів, які допоможуть кондиціонеру працювати у відповідності з усіма екологічними стандартами і нормами, тим самим, покращуючи ваше загальне самопочуття, видаляючи неприємні запахи, а також усуваючи негативні бактерії, мікроби і всілякі алергени.

Про компанію Hoapp

Компанія Hoapp Enterprise була заснована в Гонконгу групою ентузіастів. Головним їхнім завданням було створювати найбільш якісне кліматичне обладнання для побутового та напівпромислового призначення. Спільна робота грамотного керівництва, професійних інженерів і робітників дозволило вивести бренд на новий рівень, коли вся продукція стала відповідати світовим стандартам, а споживачі почали отримувати надійні кондиціонери, що задовольнили всі технологічні запити.

Головною рисою таких кондиціонерів є екологічно чиста роботи, за рахунок озонобезпечного фреону R410A. Такий фреон не становить загрози для навколишнього середовища і вашого здоров’я, не руйнує озоновий шар і не робить шкідливих викидів в атмосферу. Крім того, варто зазначити, що в кондиціонерах використовується холодоагент, що підсилює загальну продуктивність, за рахунок питомої щільності. Озонобезопасний фреон робить кондиціонер більш багатофункціональним.

Кондиціонери Hoapp можуть бути як промислового, так і побутового призначення, а це значить, що ви можете знайти не тільки звичайні спліт системи, але також мульти спліт системи, канальні, касетні і напольно-стельові кондиціонери.