Кондиціонери Midea

MideaКомпанія Midea по праву може змагатися з будь-яким виробником кліматичного устаткування в світі, в першу чергу завдяки унікальному по своїй завершеності ланцюжку виробництва — одній з найдосконаліших в світі. Крім того, компанія володіє власним дизайнерським центром, відділеннями по виробництву електроніки, компресорів, а також двигунів для кондиціонерів. Весь процес виробництва відстежується відділом контролю якості.

Компанія Midea з особливою важливістю відноситься до обміну технологіями з найбільшими корпораціями світового рівня, такими як Toshiba (Японія), Toshiba-carrier (Японія), Nec-rycsan (Японія), Sanyo (Японія), Emerson (США). Так спільно з Nec-rycsan і американською фірмою TI створена Лабораторія по Створенню Технологій Електронного Контролю виробництва. Створення і реалізація цих технологій на виробництві дозволило продукції компанії Midea вийти на новий якісний виток.

Технічні інновації були і залишаються головним двигуном зростання компанії Midea, яка ні на крок не відступає від стратегії використання кращих технологій для створення комфортного, енергозбережного, екологічного, зручного в експлуатації і, найголовнішого, надійного устаткування.

Прагнучи до створення орієнтованого на споживачів підприємства і кращого бренду у виробництві кондиціонерів, компанія Midea представляє виключно широкий модельний ряд кліматичної продукції як побутово, так і напівпромислово.