Штаб квартира Daikin

Daikin Industries (яп. ダイキン工業株式会社) — японська компанія, світовий лідер у виробництві побутових і промислових кондиціонерів повітря, систем опалювання і вентиляції приміщень. Має виробництва в Японії, Китаї, Австралії, Індії, Південно-східній Азії, Європі і Північній Америці. Компанію по праву вважають новатором світового рівня в області розробки устаткування для кондиціонування повітря.

Історія компанії daikin

Заснована в 1924 році Акирой Ямадой в Осаке під назвою Osaka Kinzoku Kougyou (яп. 大阪金属工業株式会社), акцент був зроблений на системи кондиціонування повітря. У 1963 році компанія перейменовується в Daikin Industries Ltd. Під маркою Daikin робляться як промислові, так і побутові моделі кондиціонерів. Відтоді вона розширила свій виробничий відділ, щоб скористатися досвідом в хімії фтору. У довгостроковій перспективі планується розвивати і інші матеріали, такі як оптичні полімери для волокон і компонентів.

У 1973 році у Бельгії в р. Остенде відкривається дочірня компанія Daikin Europe NV, є 100 очерней компанією Daikin Industries Ltd. Сьогодні це головний офіс для Європи, Росії, країн Африки і Близького Сходу.

У 1993 р. компанія прийняла спеціальну “Хартію глобальної охорони довкілля”. Відповідно до цієї хартії, у своїй повсякденній діяльності компанія застосовує і просуває тільки екологічно чисті технології, які знижують негативне.

У 2013 році компанія Daikin потрапила в топ-100 самих інноваційних компаній світу за версією Forbes [1] Нині компанія Daikin знаходиться на 545 місці рейтингу (2015 рік).

У 2016 році компанія Daikin оголосила про купівлю італійської компанії Zanotti, угода оцінюється в 107 млн. $

Виробництво

У 1973 році разом з відкриттям Daikin Europe NV відкривається і завод по виробництву кондиціонерів. Завод швидко виходить на передові позиції по виробництву кондиціонерів в Європі.

Сьогодні європейська компанія проектує і робить широку номенклатуру високотехнологічного устаткування для кондиціонування повітря і підтримки комфортних умов в житлових, торгових і промислових приміщеннях, а також для використання в промислових цілях.

Продукція Daikin включає чиллеры повітряного і водяного охолодження, блокові кондиціонери повітря, сплит-системы і багатоблокові сплит-системы, системи типу Sky Air, а також системи VRV з можливістю охолодження, обігріву і рекуперації.

 

 

 

 

Винаходи і патенти

Компанії належить понад 1 500 патентів. Найбільш відомі винаходи:

  • Уперше в Японії компанія Daikin здійснила синтез фреону.
  • Daikin перша у світі створила мультисплит-систему і супермультисистему.
  • Компанією Daikin розроблена система VRV – центральна система кондиціонування, що змінила усю галузь.
  • У внутрішніх блоках Daikin уперше використаний очисник повітря з технологією стримерного розряду.
  • Модель Ururu Sarara – перший в галузі кондиціонер-очисник-зволожувач.
  • Також Daikin першою запропонувала кондиціонер з режимом теплового насоса.
Продукція Daikin

Daikin Europe NV розробляє і створює широкий асортимент високотехнологічної продукції для кондиціонування житлових, торгових і промислових приміщень, у тому числі, чиллеры повітряного і водяного охолодження, блокові кондиціонери Daikin, сплит-системы і багатоблокові сплит-системы, системи типу Sky Air, а також “витвір мистецтва” – системи VRV з можливістю охолодження, обігріву і рекуперації тепла.

У пріоритеті: екологія, економія, енергоефективність. Компанія піклується про виконання бажань кінцевих споживачів : зручність розміщення, економія енергії, сумісність устаткування.

Daikin бачить причиною свого світового лідерства оперативність, з якою їй вдається реагувати на ринкові умови, що міняються. Технологія Daikin завжди відповідає вимогам сьогоднішнього дня.

Таким чином кондиціонери Дайкин служать вам і удома, і в офісі – і скрізь ви відчуваєте, що зробили правильний вибір.

Якість Daikin

Визнана якість кондиціонерів Daikin визначається особливою увагою, яка приділяється на етапі проектування, виготовлення і випробувань, а також післяпродажному обслуговуванню продукції компанії Daikin. Виробництво кондиціонерів Daikin сертифицировани відповідно до ISO – 9001 і EUROVENT.

Основні функції кондиціонерів Daikin

Підмішування атмосферного повітря Приплив свіжого повітря в непровітрюване приміщення сприяє поліпшенню основних кліматичних показників, що впливають на самопочуття людей. Функцію підтримують кондиціонери Daikin усіх канальних і касетних серій, а також настінний кондиціонер Daikin Ururu Sarara Зволоження повітря з підігріванням Одна з унікальних функцій в класі побутових кондиціонерів доступна в кондиціонерах Daikin серії Ururu Sarara Програмне осушення повітря При необхідності Ваш кондиціонер Daikin зможе підтримувати відносну вологість повітря в інтервалі від 35 до 60е міняючи температури в приміщенні. Це особливо корисно для чутливої шкіри дорослих і дітей. Функція підтримується усіма кондиціонерами.