Кондиціонери GREE

Компанія ПрофКлімат є офіційним і сертифікованим дистриб’ютором GREE в Україні.

Київ Клімат

Сертифікат Київ Клімат

GREE

Сертифікат GREE

Про компанію GREE

GreeКомпанія GREE Electric Appliances, Inc., визнаний світовий лідер з виробництва кондиціонерів, виробляє кондиціонери найвищої якості. Зараз заводи GREE (дані березня 2009 року) розташовані в трьох містах Китаю: Чжухай (40 км від Гонконгу), Чунцин і Хефей, а також в Бразилії, в Пакистані і у В’єтнамі. Основний офіс розташовується в Гонконзі. Сумарна виробнича площа компанії Gree становить 730 000 кв. метрів із загальним обсягом виробництва – 27 мільйонів кондиціонерів в рік. Gree планує в перспективі побудувати завод в одній з країн Європи, тому що темпи розвитку бізнесу компанією GREE на європейському ринку збільшуються.

Унікальна програма GREE – Global Quality Control забезпечує потрійний контроль якості: стовідсоткове тестування всіх комплектуючих, ретельне дотримання технології складання і обов’язковий іспит кожного кондиціонера, що сходив з конвеєра. Неперевершена якість і надійність кліматичного обладнання GREE визнано в усьому світі, що підтверджує наявність величезної кількості нагород за якість: більше 50 міжнародних і національних призів, у тому числі «Бренд року» (Рим, 1999), «Золота зірка» (Париж, 2002) , «Платинова зірка» (Нью-Йорк, 2005), «Світовий бренд» (Гуанчжоу, 2006).

Найбільший світовий Науково-дослідний Центр GREE володіє ультрасучасної науковою базою. GREE володіє більш ніж 1400 патентами в Китаї і за кордоном, з них понад 300 патенти на винаходи. Більше 2000 інженерів займаються розробкою і випробуваннями кондиціонерів в 250 лабораторіях Науково-дослідного Центру, який є одним з найбільших в галузі. Президент компанії GREE г-жа Дун Мінчжу (Dong Mingzhu) – легенда не тільки китайського, а й світового бізнесу. Вона тричі потрапляла до рейтингу найвпливовіших бізнес-леді світу International Power 50, публікується в журналом Fortune, є єдиною жінкою в списку 25 найвпливовіших бізнес-лідерів Китаю і входить в сотню найвпливовіших жінок світу за версією Forbes.

Обслуговування, монтаж і установку кондиціонерів GREE виробляються тільки в спеціалізованих сервісних центрах GREE, фахівці яких після проходження навчання отримали сертифікати на право працювати з торговою маркою GREE. При цьому, купуючи кондиціонери GREE Ви отримуєте п’ятирічну розширену гарантію на обладнання.

 

 

 

 

Чому саме GREE

Рівень якості продукції «GREE» перевершує якість корейських виробників, а за деякими параметрами дорівнює японським. На всіх виробничих потужностях діє 100% контроль якості продукції, що випускається. В кондиціонери встановлюються тільки японські компресори від кращих виробників: Mitsubishi Electric, Sanyo, Hitachi. У самій компанії діє політика річного відбору, при якій жоден кондиціонер не йде на експорт, не пройшовши перед цим річних випробувань. На заводах для цих цілей існують спеціальні підрозділи і загальна випробувальна лабораторія площею понад 3 тисячі квадратних метрів.

З 1995 року введено спеціальні нормативи, обов’язкові для всього персоналу, включаючи вище керівництво. При порушенні будь-якого з правил слід негайне звільнення. Такі жорсткі заходи можуть здатися зайвими, проте саме вони допомогли досягти феноменально низького відсотка шлюбу, всього 0,1% від обсягів виробленої продукції. Настільки високий контроль якості виробленої продукції вплинув на те, що саме корпорації «GREE» дісталися замовлення на виробництво продукції по OEM-угодам для таких відомих брендів, як «YORK», «TRANE» і «SANYO».

Продукція компанії відповідає всім світовим стандартам якості і має сертифікати ISO 9001, ISO 14000, CE і UL. На 22-му Міжнародному вручення премій Асоціації підприємців Європи корпорація “GREE” була удостоєна премії “Найкраще фірмову назву”.