Кондиціонери Haier

HaierКомпанія Haier Group виробляє кондиціонери, холодильники, пральні машини, телевізори і мікрохвильові печі. За 30 років компанія виросла з державного підприємства в корпорацію з мільярдним оборотом. Центральний офіс знаходиться в місті Циндао, Китай. Представництва є в Україні, Казахстані та Росії.

60 дочірніх компаній

20 підприємств

143 000 роздрібних магазинів по світу

У 1985 році «Холодильна компанія Циндао» робить перший китайський кондиціонер. З ним Китай виходить на міжнародний ринок торгівлі.

В цьому ж році компанія об’єднується з Liebherr Group. Спільне китайсько-німецьке підприємство «Циндао-Лібхер» відкриває завод в Індонезії. Кондиціонери починають робити в Америці і Європі. Щорічно під брендом Haier випускається 15 000 найменувань техніки. Її купують в 130 країнах світу.

У 2008 році Haier Group стає спонсором літньої Олімпіади в Пекіні. В цьому ж році отримує національну нагороду «Award Progress».

З 2015 року група Haier Air Conditioners працює над автоматичними сценаріями використання кліматичної техніки. Партнери Mitsubishi Electric і Microsoft допомагають їй в цьому.