Кондиціонери Mitsubishi Electric

Компанія ПрофКлімат є офіційним і сертифікованим дистриб’ютором Mitsubishi Electric в Україні.

Київ Клімат

Сертифікат Київ Клімат

Mitsibishi Electric

Сертифікат Mitsubishi Electric

Mitsibishi Electric

Сертифікат Mitsubishi Electric

Більше 125 років тому засновник компанії, Ятаро Івасаки, орендував три пароплава і заснував компанію Tsukumo Shokai Shipping Co. Протягом кількох наступних років компанія успішно розвивалася, і в 1874 року її назва змінилася на Mitsubishi Steamship Co. До цього часу її флот налічував вже понад 30 кораблів. У 1890 році Яносуке Івасаки, президент компанії, викупив у японського уряду занедбаний ділянку площею 35 гектар, розташованої недалеко від імператорського палацу, заплативши за нього суму, еквівалентну 1 мільярду доларів. На сьогоднішній день це самий важливий і престижний в Токіо діловий район – Маруноучі. Всесвітньо відома торгова марка (три ромба в формі трикутника), виникла з злиття фамільних гербів засновників. “Міцубісі” в перекладі означає “три діаманти” (Міцу = 3, Бісі = алмаз).

До кінця 19 – початку 20 століть в рамках холдингу Міцубісі з’явилися нові напрямки, такі як Mitsubishi Shipbuilding Co. (Судноверфі), Mitsubishi Internal Combustion Engine Cо. (двигуни внутрішнього згоряння), Mitsubishi Oil Cо. (Нафтовидобуток і переробка) і в 1921 р – Mitsubishi Electric Corporation. Розвиваючись, Міцубісі перетворилася на величезну фірму, яка аж до закінчення II Світової війни належала одній родині. Останнім президентом був Коята Івасаки, який помер в 1945 році. після закінчення війни в 1946 р під тиском союзників компанія була реорганізована.

Таким чином, замість однієї компанії з’явилося 44 незалежні фірми. Лише 20 з них до сих пір носять ім’я “Mitsubishi”, серед них: Tokyo-Mitsubishi Bank, Mitsubishi Motors і Mitsubishi Electric. До залишилися 24 компаній відносяться, наприклад, Nikon Cameras, Kirin Breweries, і Asahi Glass. корпорація Міцубісі Електрик є основним виробником електронного і електротехнічного обладнання в сім’ї Міцубісі. Міцубісі Електрик займається дослідженнями, розробкою і виробництвом високотехнологічної електроніки як для побутового використання, так і для промисловості. Продукція Міцубісі Електрик включає напівпровідники і індустріальну автоматику, ліфти і ескалатори, системи зв’язку і навігації, відео- і аудіосистеми, системи кондиціонування та автомобільне устаткування.

 

 

 

 

Офіси та заводи Міцубісі Електрик розкидані по всьому світу – в Європі, Азії, Америці, Африці і Європейське відділення Міцубісі Електрик (Mitsubishi Electric Europe B.V.), засноване в 1978 р (з 1996 року зареєстроване в Нідерландах), є філією японської корпорації Міцубісі Електрик і відповідає за весь бізнес компанії на території Європи. У грудні 1997 р було відкрито Московське представництво Міцубісі Електрик, яке координує експорт і поширення продукції в Україні і країнах СНД. А в 2007 році було відкрито представництво Міцубісі Електрик в Києві, що надає технічну підтримку своїм дилерам по Україні.

На сьогоднішній день Міцубісі Електрик пропонує на українському ринку системи кондиціонування, довготривалого запису, цифрові системи безпеки, рідкокристалічні проектори.

Японська корпорація Mitsubishi Electric (Міцубісі Електрик) – один з провідних світових виробників електричного та електронного устаткування, входить в п’ятірку найбільших електронних компаній Японії. Кондиціонерне напрямок становить близько 15% в загальному обороті компанії. За загальними продажу кондиционерного обладнання Mitsubishi Electric входить в трійку найбільших світових виробників, а по продажу мультізональних VRF-систем компанія займає 2-е місце в світі. Mitsubishi Electric залишається однією з небагатьох японських компаній, що зберегли виробництво кліматичної техніки безпосередньо в Японії. В самій Японії кондиціонери Mitsubishi Electric продаються під маркою просто Mitsubishi.

На Європу припадає приблизно 20% обороту кондиционерного підрозділу Mitsubishi Electric, європейський ринок за важливістю займає 2-е місце після ринку самої Японії. Компанія входить в трійку лідерів з продажу кондиціонерів (в штуках і в грошовому вираженні) в більшості країн Європи, в Зокрема, в Іспанії, Італії, Франції та Великобританії. Щорічно в науково-дослідні розробки в області кондиціонування, а також в модернізацію заводів вкладається близько 5% обороту. За цими показниками Mitsubishi Electric є безсумнівним лідером серед виробників систем кондиціонування в усьому світі.