Кондиціонери Panasonic

Компанія ПрофКлімат є офіційним і сертифікованим дистриб’ютором Panasonic в Україні.

Panasonic

Сертифікат Panasonic

Ідеї для життя, які збагачують світ

GreeСлоган компанії Panasonic – «ideas for life» – передбачає створення концептуальних ідей про те, як поліпшити життя людей, як зробити її більш зручною, безпечною, насиченою та цікавою. Ми реалізуємо наші ідеї у виробництві товарів найширшого асортименту – аудіо і відео електроніки, інформаційного та комунікаційного обладнання, побутової техніки та комплектуючих – всього того, що невпинно підвищує якість життя. Але наші товари – це щось більше, ніж просто предмети побуту.

Ми намагаємося створювати нематеріальну цінність для користувачів нашої продукції, гарантуючи їм надійність і безпеку, упевненість і комфорт. Крім того, будучи одним з найбільших виробників електроніки в світі, ми розуміємо, наскільки важливим є наш внесок у формування світової спільноти і збереження екології планети.

У світі Panasonic є провідним брендом корпорації Panasonic Corporation – одного з лідируючих світових виробників електроніки. Корпорація Panasonic виробляє більше 15 000 найменувань електротоварів і об’єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу.

 

 

 

 

Філософія управління

Головний принцип управління корпорації Panasonic був сформульований її засновником Коноське Мацусіта ще в 1929 році: «Усвідомлюючи відповідальність, покладену на нас як на діячів виробництва, ми присвячуємо всі наші зусилля розвитку прогресу і процвітання суспільства, тим самим, підвищуючи рівень життя людей у всьому світі» це висловлювання об’єднує як завдання менеджменту, так і загальну філософію бізнесу Panasonic. Вся наша діяльність повинна бути спрямована на процвітання людей і прогрес.